Barbora Baronová, autorka projektu

Literární dokumentaristka a nakladatelka. Je držitelkou několika ocenění za knihy Slečny, Měj ráda sama sebe a Intimita. V roce 2012 založila nakladatelství wo-men orientované na umělecké knihy (nejenom) s genderovým zaměřením. Více na www.baara.cz.

Dita Pepe, autorka portrétů žen

Pedagožka a fotografka. Vyučuje na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě. Je nositelkou řady českých i mezinárodních ocenění, mimo jiné titulu Osobnost české fotografie 2012 za knihu Autoportréty. Více na www.ditapepe.cz.

Partneři projektu

nakladatelství wo-men

Malé artové nakladatelství vydávající literární a fotografické dokumentární projekty. Více na www.by-wo-men.com.

Univerzita Tomáše Bati

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně je veřejná vysoká škola nabízející studium v uměleckých, technických, ekonomických, humanitních a přírodovědných oborech. UTB podpořila projekt prostřednictvím Interní grantové agentury. Více na www.utb.cz.

DAFilms.cz

Online dokumentární kino. Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce sedmi evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Cílem DAFilms je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy. Více na www.dafilms.cz.

Státní fond kultury

Knižní vydání projektu finančně podpořil Státní fond kultury.